EnlargRX

 

Výrobek s názvem EnlargRX se řadí mezi přírodní doplňky výživy, které zvětšují penis, zlepšují erekci a zajistí rychlejší vzrušení. Uvádí se, že na rozdíl od jiných podobných produktů, EnlargRX nemá absolutně žádné vedlejší účinky a také není problém, pokud v době užívání kouříte, nebo konzumujete alkohol...

VLASTNOSTI
 Cena
 1550 Kč
 Prodej v ČR?
 ANO!
 Přírodní?
 ANO!
 Akce a slevy?
 ANO!
 Slevový kód 10%
 G10RE
HODNOCENÍ
 Recenze
 Diskuze
 Forum
 Doktoři
 Zkušenosti

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

Výrobek s názvem EnlargRX se řadí mezi přírodní doplňky výživy, které zvětšují penis, zlepšují erekci a zajistí rychlejší vzrušení. Uvádí se, že na rozdíl od podobných produktů na zvětšení penisu, EnlargRX nemá absolutně žádné vedlejší účinky a také není problém, pokud v době užívání kouříte, nebo konzumujete alkohol.

Řekněme si něco více…

EnlargRX je vhodný pro každého muže (samozřejmě od 18 let), který má pocit, že jeho erekce není taková, jakou by si přál, nebo když se mu velikost jeho penisu nezdá příliš dostatečná. Tyto přírodní pilulky působí při dlouhodobém užívání na produkci semene a zároveň na zlepšení celkového sexuálního zdraví muže.

První měsíc užívání pocítíte mírné zvýšení Vašeho libida a zlepšení erekce. Zesílí se nejen Váš, ale i přítelčin orgasmus. Druhý měsíc pocítíte vyšší produkci semene, což se projeví při Vaší ejakulaci (následek toho, že výrobek zvyšuje plodnost). Třetí měsíc od začátku užívání budete pociťovat ne mírně, ale výrazné zvýšení Vaší sexuální výdrže. Jednodušší se vzrušíte a lépe budete moci uspokojit partnerku. Další měsíce se začne projevovat změna Vašeho penisu – bude větší, pevnější. Budete se cítit vitálnější, plný sexuální energie.

Dá se předpokládat, že první výsledky se dostaví po dvou týdnech, avšak pro cílené nabytí zmíněných výsledků je třeba produkt užívat minimálně čtyři měsíce.

Jaké je složení výrobku a jeho dávkování?

ExnlargRX se skládá z těchto látek:

  • Carthamus tinctorius (působí na snížení hladiny cholesterolu v krvi a preventivně jako antisklerotikum)
  • Eurycoma longifolia (je jednou z nejpopulárnějších bylin k léčbě poruch erekce)
  • Momordica charantia (má určité protirakovinné účinky u mnoha druhů rakoviny, je i proti obezitě)
  • Tribulus terrestris (podporuje chuť na sex a kořen této rostliny pomáhá mužům zvýšit přirozenou sexuální touhu a zlepšení erekce)a jiné: Shatavari, skořice, zinek, Reishi houba (extrakt), Emblyca Phyllantus, Arjuna, Cordyceps Cynensys, Chloropytum borivilianum, Fucus vesiculosus, Curcilugo latifolia (extrakt)

Užívání je více než jednoduché. Stačí si vzít jednu tabletku denně, je na Vás, v jakém čase. Balení (cena přibližně 65 Eur) obsahuje 30 jednoduše polykatelné kapslí, čili Vám vystačí přesně na měsíc. Malým zklamáním je pro nás cena výrobku.

Naše hodnocení

EnlargRX splňuje všechny předpoklady na reálné výsledky při dodržení doporučeného dávkování. Nenašli jsme žádné negativní recenze, ani žádných nespokojených zákazníků. Oceňujeme bylinné složení a tím pádem i absenci jakýchkoliv vedlejších účinků. Chtěli bychom Vás ujistit, že výsledky dosažené pravidelným užíváním kapslí EnlargRX jsou trvalé, čili efekt se neztrácí. Je však třeba užívat pilulky minimálně 4 až 6 měsíců, protože právě toto je podmínkou pro trvalé udržení dosaženého stavu.

Alternatíva

  • Vimax Pills – přírodní produkt vhodný pro dlouhodobé zlepšení erekce, vyznačuje se trvalými účinky

ZÁVĚR

Výrobek s názvem EnlargRX se řadí mezi přírodní doplňky výživy, které zvětšují penis, zlepšují erekci a zajistí rychlejší vzrušení. Uvádí se, že na rozdíl od jiných podobných produktů, EnlargRX nemá absolutně žádné vedlejší účinky a také není problém, pokud v době užívání kouříte, nebo konzumujete alkohol.

VLASTNOSTI
 Cena
 1550 Kč
 Prodej v ČR?
 ANO!
 Přírodní?
 ANO!
 Akce a slevy?
 ANO!
 Slevový kód 10%
 G10RE
HODNOCENÍ
 Recenze
 Diskuze
 Forum
 Doktoři
 Zkušenosti
klikněte sem k návštěvě webové stránky

Napište vlastní recenzi

Meno (required)
VAŠE HODNOCENÍ
Recenze

Diskuze

Forum

Doktoři

Zkušenosti

Email(required)
Váš komentář