Textender

 

V této recenzi Vám nepředstavíme žádné pilulky, ale pomůcku. Jde o přístroj, který funguje na principu natahování penilních šlach, upnutých na stydké kosti. Na šlachy a svaly tak působí mírný tlak, následkem kterého by mělo být zvětšování a hrubnutí penisu...

VLASTNOSTI
 Cena
 1500 Kč
 Prodej v ČR?
 ANO!
 Přírodní?
 NE!
 Akce (větší nákup)?
 NE!
 Slevový kód
 NE!
HODNOCENÍ
 Recenze
 Diskuze
 Forum
 Doktoři
 Zkušenosti

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

V této recenzi Vám nepředstavíme žádné pilulky na zvětšení penisu, ale pomůcku. Jde o přístroj, který funguje na principu natahování penilních šlach, upnutých na stydké kosti. Na šlachy a svaly tak působí mírný tlak, následkem kterého by mělo být zvětšování a hrubnutí penisu.

Přečtěte si, jak Textender funguje

Tento zajímavý výrobek kromě zvětšování penisu údajně i podporuje erekci a má pozitivní účinek při různých disfunkce. Je možné používat ho i v případě, že trpíte poruchou hojení se zda regenerace ran (což je častým problémů mužů ve zralém věku 45 až 70 let). Textender je původem z Japonska, vyrábí se z jemného neoprénu, který se považuje za elastický, antialergenní a měl by také odpuzovat nečistoty. Nastavení velikosti je zajištěno suchým zipem, aby bylo nošení vhodné pro jakoukoli velikost penisu.

Pokud jste si o něm už nějaké informace vyhledávali, určitě jste natrefili i na to, že je inspirován historií. Už pro více než tisíci lety bylo prodlužování penisu prostřednictvím natahování velmi oblíbenou metodou. Samozřejmě – kdysi to ani zdaleka nebylo pohodlné a už vůbec ne bezbolestné. Byly to drastické metody jako věšení kamenů a jiných závaží. Způsobovalo to úrazy, které byly více než obvyklé. V současnosti naštěstí podobné metody již neexistují. Textender přináší zcela jinou úroveň. Nošení se považuje za komfortní a zejména velmi diskrétní, co byste možná ocenili při nošení na veřejnosti. Materiál, ze kterého je vyroben, zabraňuje záděrkám a poraněním. Nicméně je třeba zmínit, že působením tlaku vznikají v tkáni malé trhlinky, které by se měly během procesu regenerace přirozeně vyplnit. Pomůcka je vhodná pro muže každého věku.

V žádném případě bychom však nedoporučili zvyšovat sílu abyste urychlili účinky, je to velmi nebezpečné. Také se pomůcka nemá používat během noci.

Takto se Textender nosí

Nasazení by mělo být poměrně jednoduché. Souprava sestává z neoprenového pásu, ze smyčky na suchý zip a tenziometra (měřič tlaku). Neoprén si natáhnete kolem pasu a smyčka se navlékne na penis. Utáhnete si ji, ale ne nejvíce jak je to možné. Pokud byste pocítili bolest, okamžitě povolte. Tu část se smyčkou připevníte k pasu a je to hotové. Od toho momentu na penis působí tlak. Během nošení bychom měli pomůcku povolit minimálně na deset minut během jedné hodiny.

Co nás upoutalo? Nebo i neupoutalo …

V první řadě nás šokovalo, co výrobce slibuje. Prodloužení o neuvěřitelných 5 centimetrů? Je nám líto, pánové, ale natahováním šlach a svalů si svůj penis v žádném případě o pět centimetrů neprodloužíte. Kdy výrobce zaváděl už při takovém důležitém údaji, jen velmi těžko jsme důvěřovali tomu, co se psalo dál. Cena je přibližně 60 Eur, za tuto částku si umíme představit i jiné, mnohem účinnější výrobky.

Alternatíva

•     Vimax Pills – nejúčinnější na zvětšení penisu a zlepšení erekce, s kvalitním přírodním složením, bez kontraindikací, velká spokojenost zákazníků

ZÁVĚR

VLASTNOSTI
 Cena
 1500 Kč
 Prodej v ČR?
 ANO!
 Přírodní?
 NE!
 Akce (větší nákup)?
 NE!
 Slevový kód
 NE!
HODNOCENÍ
 Recenze
 Diskuze
 Forum
 Doktoři
 Zkušenosti
klikněte sem k návštěvě webové stránky

Napište vlastní recenzi

Meno (required)
VAŠE HODNOCENÍ
Recenze

Diskuze

Forum

Doktoři

Zkušenosti

Email(required)
Váš komentář