Prosolution Pills

 

Jak s dalším v pořadí jsme se rozhodli zabývat se produktům Prosolution Pills. Na trhu to rozhodně není žádná novinka, svědčí o tom počet prodaných balení a množství hodnocení zákazníků...

VLASTNOSTI
 Cena
 2400 Kč
 Prodej v ČR?
 ANO!
 Přírodní?
 ANO!
 Akce a slevy?
 ANO!
 Slevový kód 10%
 P10RE
HODNOCENÍ
 Recenze
 Diskuze
 Forum
 Doktoři
 Zkušenosti

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

Jak s dalším v pořadí jsme se rozhodli zabývat se dalším produktem Prosolution Pills na zvětšení penisu. Na trhu to rozhodně není žádná novinka, svědčí o tom počet prodaných balení a množství hodnocení zákazníků.

Čím se vyznačuje tento výrobek?

Za deset let působení na trhu se Prosolution Pills stal známým zejména díky tomu, že jeho účinné složení bylo vyvinuto výhradně na posílení sexuálního apetitu. Konkrétněji se zaměřuje na řešení slabé erekce a zvětšování penisu. Výrobce slibuje, že užívání Prosolution Pills vám zaručí efektivní zlepšení kvality vašeho pohlavního styku.

Co je tak účinné? Prosolution Pills obsahuje dvě složky, které mají ochrannou známku – Solidilin a Drilizen, jsou zcela jedinečné. Spolu vytvářejí účinný produkt, který na základě cíleného zvyšování produkce oxidu dusnatého podporuje rozšiřování cév, penis dělá mnohem pevnějším a také umožňuje delší erekci než je ta, na kterou jste momentálně zvyklí. Kromě tohoto i uvolňuje svalstvo které má na starosti průtok krve do penisu, zvyšuje i hladinu testosteronu z hypofýzy. Zkrátka, jsou to tabletky, které z Vaší erekce udělají ohromnou přednost. Odstraní Vaše nedostatky, kvůli kterým se tak trápíte a tím Vám zaručí úplnou duševní pohodu, bez které pohlavní styk není to pravé ořechové. Ale abychom Vám to přiblížili trochu víc – výrobek se nezaměří jedině na zmiňované zvyšování produkce oxidu dusnatého. Dokáže více, není jednoúčelový. Obrovskou výhodou je, že na výsledek po užití nemusíte dlouho čekat a neplánovaný sex Vás už nikdy nezaskočí jen kvůli tomu že vy „jste nestihli užít tabletku hodinu před stykem“. Prosolution Pills drží muže ve formě prakticky neustále, a proto při jejich užívání budete připraven kdykoliv.

Trochu konkrétněji se zaměříme na složení

Jak jste si určitě všimli, síla tohoto produktu spočívá v účinném složení. Je to kombinace poznatků starých několik tisíc let, spojená s ověřenými látkami a také nově objevenými afrodiziaky. Vytváří to jedinečnou směs prioritně určenou pro Vaše potěšení. Kromě látek Solidilin (mnohé studie prokázaly účinnost této látky při zvyšování sexuální touhy a celkové výdrže) a Drilizen (stimuluje sekreci testosteronu, zvyšuje hladinu oxidu dusnatého, čímž umožňuje lepší průtok krve do penisu) obsahuje extrakt z kořenů rostlin korejský ženšen (výrazně zvyšuje kvalitu erekce u mužů s erektilní dysfunkcí, mění průtok krve do penisu, zvyšuje výkon a má pozitivní účinek na činnost pohlavních žláz), Momordica (snižuje procento tělesného tuku, čímž aktivně napomáhá k příznivé stimulaci testosteronu), cordyceps (má výrazný vliv na celkovou touhu muže po pohlavním styku, zvyšuje tedy sexuální apetit), apigenin (v první řadě se používá k prevenci a léčbě rakoviny, ovšem jeho účinky na udržování zdraví pohlavních orgánů nejsou vůbec zanedbatelné), curculigo (tradičně využívána složka jako afrodiziakum, má prokázaný vliv na zvýšenou sexuální touhu a pociťovanou rozkoš), bladderwrack (tento druh mořských řas účinkuje na zlepšování erekce a celkové sexuální pohody) a Butea Superba (zvyšuje libido, sexuální funkci, už několik staletí se používá thajskými muži na řešení jakýchkoli sexuálních problémů). Mají účinek na zpevnění a prodloužení erekce, penis dělají pevnějším. Za nimi nastupují látky, které ho ještě zvětší. Co dodat, můžete se těšit na kvalitnější a delší sex.

Jak tato fakta dokážeme zhodnotit?

Musíme uznat, že tento produkt je opravdu možné řadit upřednostněna místa v našem hodnocení. Jedinou maličkostí, která se nám nelíbila, že na Slovensku zatím není takový znám. Tento drobný nedostatek však nahradilo mnoho pozitiv, například:

 

 • delší a silnější erekce
 • překvapivá výdrž při sexu
 • zvýšení chuti na sex už po prvním použití
 • zajímavé složení
 • větší, pevnější penis

Produkt můžeme doporučit, věříme že nezklame ani Vás, ani Vaši partnerku.

Alternatíva

• Vimax Pills – nejlepší přírodní produkt na dlouhodobé zlepšení erekce, jedině pozitivní ohlasy, bezkonkurenční cena

ZÁVĚR

ProSolution doporučujeme především kvůli látkám s názvem Solidilin™ a Drilizen™, které jsou vysoce efektivní a účinné. Ve většině konkurenčních produktech Solidilin™ a Drilizen™ nenajdete, což je velká škoda. Nevýhodou výrobku ProSolution je fakt, že není k dostání v Čechách.

VLASTNOSTI
 Cena
 2400 Kč
 Prodej v ČR?
 ANO!
 Přírodní?
 ANO!
 Akce a slevy?
 ANO!
 Slevový kód 10%
 P10RE
HODNOCENÍ
 Recenze
 Diskuze
 Forum
 Doktoři
 Zkušenosti
klikněte sem k návštěvě webové stránky

Napište vlastní recenzi

Meno (required)
VAŠE HODNOCENÍ
Recenze

Diskuze

Forum

Doktoři

Zkušenosti

Email(required)
Váš komentář


REVIEWS FROM OUR READERS

 1. Review by Mavrick
  VAŠE HODNOCENÍ
  Recenze
  Diskuze
  Forum
  Doktoři
  Zkušenosti

    30.04.2006Да, я такой! Этож клёва: бутылку об стену, осколки во все с½¾3¾Ñ€Ð‚ÐÑÑ‹!&#3Ð;! Ну Ñ‚Ñ‹ крут…Круче только ….