Phallosan

 

Phallosan je výrobek známý téměř na celém světě. Používá se na trvalé zvětšení penisu, který by měl nejen prodlužovat, ale i rozšiřovat. V našem článku Vám rádi přiblížíme princip, na jakém funguje a taktéž i zhodnotíme všechny jeho přednosti i slabé stránky...

VLASTNOSTI
 Cena
 5999 Kč
 Prodej v ČR?
 ANO!
 Přírodní?
 NE!
 Akce a slevy?
 NE!
 Slevový kód
 NE!
HODNOCENÍ
 Recenze
 Diskuze
 Forum
 Doktoři
 Zkušenosti

NAŠE KOMPLETNÍ RECENZE

Phallosan je výrobek známý téměř na celém světě. Používá se na trvalé zvětšení penisu, který by měl nejen prodlužovat, ale i rozšiřovat. V našem článku Vám rádi přiblížíme princip, na jakém funguje a taktéž i zhodnotíme všechny jeho přednosti i slabé stránky.

Co to vlastně je?

Zjednodušeně řečeno – nástroj, který funguje na principu vytvoření vakua. Toto vakuum aktivně vhání krev do houbovitého tkáně nacházejícího se v penisu.
Princip roztahování tkáně a svaloviny je znám už staletí. To je důvod, proč se taková metoda považuje za účinnou, ale v současnosti si takové způsoby umíme představit jen těžko. Navíc při praktikách tohoto způsobu je třeba postupovat velmi opatrně, aby nedošlo k úrazu. Phallosan využívá fakt, že tělesné tkáně jsou přirozeně pružné a jednoduše tvarovatelné. Tato možnost dokáže přinést pozoruhodné výsledky.

Jak Phallosan působí a co se dá od něj očekávat?

Jak jsme již v úvodu zmínili, výrobce slibuje prodloužení i celkové zmohutnění penisu. Na rozdíl od klasických tabletových přípravků působí i na velikost žaludu (protože z důvodu působení podtlaku to umožňuje změnu úplně celého penisu). Výjimečnou vlastností Phallosu je, že dokáže údajně pomoci i při komplikovanějším problému – při „deviaci penisu“. Tento výraz znamená, že penis je přirozeně zakřivení penisu, u každého muže je jiné. Mnoho mužů s tím nemá problém, ale někteří mají zakřivení o něco výraznější a kvůli tomu klesá sebevědomí a stoupá pocit méněcennosti. Dokonce někdy je zakřivení až takové, že dokáže způsobit problémy při pohlavním styku. Takový problém lze řešit chirurgicky, ale Phallosan slibuje, že penis „narovná“ bezbolestně a bez nutnosti chirurgického zákroku.

V balení toho najdete více než dost

 • popruh na uchycení Phallosanu kolem pasu (s ochranným pěnovým prstencem na penis)
 • tři kusy přísavných zvonů (mají mechanismus, kterým nastavíte sílu)
 • odsávací pumpa s ventilem
 • ochranný klobouček na žalud
 • DVD spolu s návodem k použití
 • šablonu, pomocí které budete vyhodnocovatToto vše za cenu zhruba 230 Eur, což se nám zdá až příliš mnoho.

  Dovolte, abychom to na závěr zhodnotili

  Phallosan je na Slovensku zatím rozšířený jen v minimální míře, avšak má spokojených i nespokojených zákazníků. Samozřejmě, velkou nevýhodou je příliš vysoká cena, za kterou bychom očekávali skutečně pozoruhodné výsledky. Bohužel, na ty si počkáte. Minimální doba užívání, po které se dostaví první úspěchy uvádí přibližně půl roku, při nošení pomůcky 6 až 8 hodin denně. Pro nedočkavé je to opravdu dlouhý čas. Ale musíme zmínit i pozitivum – nemusíte užívat pilulky (i když v mnoha případech by to byla jednodušší možnost.

  Alternativa

  • Vimax Pills – Nejúčinnější přírodní produkt na lepší erekci, oddálení ejakulace, pozoruhodné výsledky, spokojeni muži i jejich partnerky

ZÁVĚR

Phallosan je výrobok známy takmer na celom svete. Používa sa na trvalé zväčšenie penisu, ktorý by mal nie len predlžovať, ale aj rozširovať. V našom článku Vám radi priblížime princíp, na akom funguje a taktiež aj zhodnotíme všetky jeho prednosti i slabé stránky.

VLASTNOSTI
 Cena
 5999 Kč
 Prodej v ČR?
 ANO!
 Přírodní?
 NE!
 Akce a slevy?
 NE!
 Slevový kód
 NE!
HODNOCENÍ
 Recenze
 Diskuze
 Forum
 Doktoři
 Zkušenosti
klikněte sem k návštěvě webové stránky

Napište vlastní recenzi

Meno (required)
VAŠE HODNOCENÍ
Recenze

Diskuze

Forum

Doktoři

Zkušenosti

Email(required)
Váš komentář


REVIEWS FROM OUR READERS

 1. Review by Kaleigh
  VAŠE HODNOCENÍ
  Recenze
  Diskuze
  Forum
  Doktoři
  Zkušenosti

  Was für eine süsse Idee! Und die Bilder sind wirklich gelungen. Das Licht und die zarte Farben, die Stimmung, alles ist perfekt. (Wie immer!!) Ich denke, ich werde au¶hÃfren, dir Kommentare zu schreiben: ich wiederhole immer dasselbe, weil es immer so gut ist! Liebe Grüße 😉